Роман Клічук про скандальне будівництво в Садгорі: “Порушення є. Без дозволів на “Горі кохання” ніхто будувати не буде!”

ЕКСКЛЮЗИВ

Чернівецький міський голова Роман Клічук у коментарі БукІнфо розповів, що про будівництво на “Горі кохання” у Садгорі дізнався зі стрічок новин.

“Нічого про будівництво мені не було відомо. Прочитав у новинах, що у 2013 році земельні ділянки безоплатно передали у приватну власність чотирьом різним людям. Відтак, ділянки були викуплені, а відділ культурної спадщини у 2016 році надав дозвіл на будівництво, не більше 7 метрів”, – заявив мер міста.

Спритні підприємці вже навіть встигли огородити привабливе для себе місце. Фото: Альона Чорна

“Чогось там нічого не відбувалося і раптом почали будувати зараз. Зараз ми підняли документацію, дозвіл на будівництво власник ділянок не отримував. Тож ми розбираємося яким чином там взагалі розпочали будівництво. Згідно з якими документами, дозволів? Їх же немає!”, – сказав нашому виданню Роман Клічук.

За його словами, далі у законодавчому полі, спільно з громадою міста, Клічук має вирішувати, що робити далі.

Це справді приваблива локація, бо Чернівці, як на долоні. Місту варто б задуматися. Фото: Альона Чорна

“Нам цікаво, що взагалі там будується. Ці люди хату собі будують, чи туристичний об’єкт? Цієї інформації у нас нема. Так бути не може. Елементарно є законодавча база і її потрібно дотримуватися. Нема жодних погоджень, але будівництво розпочато. Відповідно будуть складені акти, приписи, й далі будемо діяти також згідно із законом.

Я читав, що власник хоче зробити локацію туристично привабливою. Але це мало бути зроблено у людський спосіб, згідно проєкту й дозвільної документації. Наголошую: без дозволів ніхто там будувати не буде!, – зазначив міський голова Чернівців.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області