Росія готує вторгнення в Молдову. Високопосадовці цієї країни називають дату

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Російська Федерація планує вторгнення до Молдови на початку 2023 року. Про це заявив глава Служби інформації та безпеки (СІБ) Молдови Олександр Мустяце в інтерв’ю телеканалу TVR Moldova.

Чиновник зазначив, що зараз опрацьовуються кілька сценаріїв, згідно з якими Москва спробує вторгнутися до Молдови, пише Главком.

«Питання не в тому, чи почне РФ наступ на територію Молдови, а в тому, коли це відбудеться: або на початку року – у січні-лютому, або пізніше, у березні-квітні. Судячи з інформації, що є у нас, російська федерація не має наміру зупинятися. Її мета: об’єднання з Придністров’ям – територією, яка є частиною Молдови, і тоді можна однозначно сказати, що так, вони мають намір дійти сюди. Що буде далі, і які їхні наміри щодо Кишинева – ми не можемо судити, але це реальний і дуже високий ризик», – заявив Олександр Мустяце.

Глава СІБ також нагадав, що в Колбасній (Молдова) є найбільший склад боєприпасів у Європі, який добре охороняється російською армією. За однією з гіпотез, ці боєприпаси будуть використані у військовому протистоянні.

Раніше повідомлялося, що Молдова на засіданні ОБСЄ закликала РФ вивести війська з Придністров’я.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області