Росія перекидає частину військ зі сходу України до своїх трьох областей: колони йшли всю ніч. Бійці “РДК” знову зайшли на територію Бєлгородської області

Цілу ніч величезні колони військової техніки ворога прямували через Старобільськ, Луганськ та Краснодон.

Командування російських військ перекидає частину сил зі сходу України для зміцнення кордонів Бєлгородської, Брянської та Курської областей РФ.

Про це повідомляє Telegram-канал “Крымский ветер”, пише ТСН.

“Путін ухвалив рішення зміцнити оборону Бєлгородської, Брянської та Курської областей після успішної розвідувально-диверсійної операції на Бєлгородщині. А отже, послабити оборону на лінії фронту в Луганській та Донецькій областях”, – йдеться в заяві.

Так, 24 травня і в ніч проти 25 травня величезні колони російської військової техніки прямували через Старобільськ, Луганськ та Краснодон. Повідомляється, що російські війська відводять з районів Сватового, Кремінної, Сєвєродонецька та Лисичанська Луганської області.

Телеграм-канал інформує, що факт перекидання ворожих військ підтверджують перехоплені розвідниками розмови російських окупантів та дані аеророзвідки.

“Разом із відведенням сил ПВК “Вагнер” з району Бахмута, схоже, намічається ще один жест “доброї волі” або негативний наступ аж до лінії оборони вздовж Сіверського Донця, яка була на момент вторгнення 24.02.2022″, – припускають автори повідомлення.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила напередодні, що перед росіянами постало питання перегрупування сил “для вгамування ситуації у Бєлгородській області”.

В ГУР Міноборони України заявляли, що отримали інформацію про плани Росії перекинути війська з окупованих територій до Бєлгородської області, і зараз перевіряють ці дані.

А ТИМ ЧАСОМ:

Російські добровольці переказали привітання із села Глотове

Бійці “Російського добровольчого корпусу” (в системі ЗСУ) знову зайшли на територію Бєлгородської області Росії та переказали привітання із села Глотове, Грайворонського району Бєлгородщини.

Відповідне відео РДК виклав на своєму Telegram-каналі 25 травня.

“Зрозуміло, що цього разу вже нікому не треба доводити, що ми знімали наше відео не на Київщині, а на батьківщині. Тим не менш, ми вирішили зробити нашою доброю традицією такі ролики”, – йдеться у дописі під відео.

Нагадаємо, 22 травня до Бєлгородської області зайшли добровольці легіону “Свобода Росії” та “Російського добровольчого корпусу”. Своєю метою вони назвали створення демілітаризованої зони вздовж російсько-українського кордону та звільнення РФ від путінського режиму.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області