Росіянин, який утік із фронту, розповів про ситуацію у ПВК “Вагнер” – Пригожин оголосив полювання на нього

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Пригожин уже оголосив полювання на Медведєва, втікача з ПВК “Вагнер”, який може бути наступною жертвою кувалди.

У Росії розгорівся гучний скандал, пов’язаний із зізнаннями російського найманця ПВК “Вагнер” Андрія Медведєва, який, повоювавши під Бахмутом, самовільно залишив фронт і повернувся до РФ після того, як побачив, як його товаришів по службі страчують і катують за різні провини, а також кидають у бій як гарматне м’ясо на позиції ЗСУ, пише видання Діалог.

Повернувшись на територію РФ, він записав відеозвернення, в якому розповів, що Пригожин відправляє своїх людей у безглузді атаки, де просто немає шансів вижити. Більше того, за його словами, підлеглі Пригожина почали полювати за ним, у цьому також беруть участь російські спецслужби та силовики.

Медведєв поскаржився, що його життю загрожує небезпека, та попросив російський уряд про захист, тому що він живе “у правовій державі, де діє Конституція”, маючи на увазі нинішню Росію. Однак, цілком ймовірно, російські чиновники вважають інакше, оскільки втікачу-найманцю ніхто не допоміг. У підсумку його затримали та, за повідомленнями російських ЗМІ, планують передати “Службі безпеки Євгена Пригожина” для розправи та вбивства за допомогою кувалди.

Про це пише російська правозахисна організація Gulagu.net “Вранці 15 грудня нам надійшла інформація про те, що Андрія Медведєва затримали співробітники МВС для передачі у руки СБ Пригожина. Ми віримо, що розголос і широкий резонанс можуть зупинити Євгена Пригожина від скоєння ще одного жорстокого вбивства молодого хлопця, якого його злочинна організація втягнула у співучасть у війні й агресії проти України”, – зазначено у повідомленні.

“Яка прекрасна країна Росія, так? Одні російські люди забивають інших кувалдами без суду та все це подають як патріотизм. А РПЦ це благословляє та підтримує”, – коментує відео український журналіст і блогер Денис Казанський.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області