Розгромили аутсайдера Першої ліги: ФК “Буковина” перемогла ФСК “Чернігів” з рахунком 1:5

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Команда ФК “Буковина”. Facebook// ФК Буковина

Чернівецька "Буковина" обіграла ФСК "Чернігів" на виїзді з рахунком 1:5 завдяки хет-трику Андрейчука та голам Гончарука і Новотрясова. Матч відбувся 4 травня.

Про це стало відомо з прямої трансляції гри на YouTube.

Чернівецький колектив активізувався з перших хвилин та змусив голкіпера "Чернігова" помилитись, після чого, Андрій Андрейчук відкрив рахунок у матчі. На 28 хвилині нападник "Буковини" Данило Гончарук вибіг віч-на-віч з Денисом Герасименком, обіграв його та збільшив перевагу над суперником — 0:2

Проте, "Чернігів" змогли скоротити відставання вже через дві хвилини після другого пропущеного м’яча. Під час розіграшу кутового, півзахисник "Чернігова" Дмитро Мироненко вразив ворота Пономаренка — 1:2.

Після перерви, "Буковина" довела, що не марно займає перше місце у своїй групі. Спочатку Артур Новотрясов забив головою зі стандарту, а потім Андрій Андрейчук оформив свій перший хет-трик3 забиті голи одним гравцем за матч у професійному футболі.

21-річний Андрейчук вдало реалізував пенальті на 54 хвилині та зробив результат матчу розгромним на 65 хвилині — 1:5.

Підопічні Андрія Мельничука наразі займають перше місце з десяти в групі вибування Першої Ліги.

У наступному матчі "Буковина" прийматиме кременчуцький "Кремінь". Матч заплановано на 12 травня, початок о 15:00.

Автор: Олександр Яцентюк

Читати ще

Читати ще Перша поразка у 2024 році: ФК “Буковина” програла “Діназу” із Вишгорода

Читати ще Забив чотири голи в одному матчі: нападник ФК “Буковина” Палагнюк став одноосібним лідером серед бомбардирів Першої ліги