Розвиток садівництва та ягідництва. У Чернівецькій області чотири підприємства отримали гранти від “єРобота”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: unsplash

У Чернівецькій області в межах проєкту "єРобота" чотири підприємства отримали гранти. Гроші надали для створення та розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк у своєму Telegram-каналі.

Сума гранту для підприємств складає 16 мільйонів 728 тисяч гривень. За ці гроші створять десять робочих місць для постійних працівників та 418 – для сезонних. Також закладуть сади яблуні та черешні площею майже 42 гектари.

Підприємці мають використати гроші протягом 12 місяців з того дня, як вони надійшли на рахунок. Погоджені цьогоріч проєкти будуть фінансуватись і у 2023 році.

Гранти отримали фермерські господарства "Павленчука", "Роси Буковини", "Макосад" та "Молодіжна агарна спілка".

Раніше Суспільне розповідало про підприємство, яке отримало грант за державною програмою "єРобота" на вісім мільйонів гривень.

Що відомо

  • "єРобота" передбачає державну та міжнародну підтримку бізнесу. Серед напрямків, визначених програмою, є безповоротне надання грантів для аграріїв щодо розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличного господарства. Подати заявку на участь можна через "Дію".
  • На висадку садів (від 1 до 25 гектарів) передбачається компенсація до 400 тисяч гривень на один гектар (залежно від культури) та за програмою часткової компенсації вартості створення модульних теплиць (площею не менше 0,4 гектара та не більше 2,4 відповідно до типового проєкту) розмір гранту становить від 2 до 7 мільйонів гривень.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області