Розвиток та створення належних умов для навчання підростаючого покоління

Такою залишається незмінна позиція Сокирянського міського голови Василя Козака. Тож питанням галузі освіти міською радою приділяється значна увага.

Про підсумки роботи задля майбутнього підростаючих поколінь говорили в ході форуму освітян громади, який днями відбувся у міській раді.

В ході зустрічі міський голова Василь Козак зазначив, що попередній навчальний рік був важким, та все ж таки для освітньої сфери вдалось зробити чимало.

Зокрема, за кошти місцевого бюджету, у 2023 році  здійснено капітальний ремонт покрівель Вітрянської та Коболчинської гімназій, оновлено накриття закладу дошкільної освіти «Суничка» села Василівка, відремонтовано тепломережу у Грубнянському навчально-виховному комплексі та спортивну залу Василівського ліцею. На ці потреби із місцевого бюджету було спрямовано близько 4 млн. грн.

«Звичайно це важко порівняти з видатками і роботами, які ми проводили минулими роками, однак ми все-таки працюємо над покращенням матеріально-технічної бази освітніх установ громади» – зазначив міський голова. «До кінця поточного року плануємо також здійснити капітальний ремонт покрівлі опорного закладу «Сокирянський ліцей №1» – додав Василь Васильович.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області