Санкції проти Чернівецького “Машзаводу”: Кобевку надійшла відповідь з Києва

За інформацією: Суспільне Чернівці.

МОВОЮ ОРИГІНАЛУ

Як відомо Чернівецький “Машзавод” потрапив під санкції і редакція газети “Час” подала інформаційні запити щодо санкції у відповідні структури. І ми отримали відповіді на наші запити від уряду України від Ради національної безпеки та оборони України від Служби безпеки України.

На запити редакції у столиці відповіли вчасно та правдиво, наскільки це дозволяє закон, пише газета “Час”. Знайомимо також наших читачів із цими відповідями, які, на жаль, не роблять ситуацію прозорішою і зрозумілішою. А колектив підприємства і надалі страждає і несе збитки. Як і місцеві бюджети, які недоотримують мільйонні сплати податків…тиск на

Служба безпеки України
копія: Колективне підприємство
«Редакція газети «Час» П. Д. КОБЕВКУ

Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надсилаємо для розгляду відповідно до компетенції запит головного редактора колективного підприємства «Редакція газети «Час» Кобевка П. Д. від 09.11.2022 № 32, що надійшов до Кабінету Міністрів електронною поштою.

За результатами розгляду просимо надати відповідь автору.

Додаток: на 1 арк. першому адресату.

Заступник Державного
секретаря Кабінету Міністрів
Павло ПОЛЯНСЬКИЙ

АПАРАТ РАДИ
НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ
вул. Петра Болбочана, 8, м. Київ, 01601, телефон: (044) 255-06-50, телефакс: (044) 255-05-85

Головному редакторові
газети «Час» Кобевку П.Д.

Шановний пане Кобевко!

На Ваш запит від 09.11.2022 вих. № 31 до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, в якому Ви просите надати роз’яснення підстав для застосування санкційних обмежень до Товариства з обмеженою відповідальністю «Машзавод», що надійшов на електронну адресу Апарату РНБО України, в межах компетенції повідомляємо.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до зазначеної у Вашому запиті юридичної особи застосовано згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 19 жовтня 2022 року, введеним в дію Указом Президента України від 19 жовтня 2022 року №726.

Згадане рішення прийнято Радою національної безпеки і оборони України відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» на підставі пропозиції Служби безпеки України, що міститься в листі служби, який має гриф обмеження доступу, і не підлягає оприлюдненню.

З огляду на викладене для отримання запитуваної інформації пропонуємо звернутись до згаданого суб’єкта подання пропозиції.

З повагою керівник служби
забезпечення доступу до публічної
інформації та зв’язків із ЗМІ
В. Шведова

Документ СЕД АСКОД, Апарат РНБО України
2305/22-01 від 15.11.2022

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області