Шановні жителі Сокирянської громади та гості краю!

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Ось і добігає кінця переломний для всієї України та її мешканців рік. Рік випробувань та значних втрат, рік боротьби та затятого протистояння українського народу російським загарбникам.

2022-й став для нас роком усвідомлення того, хто ми є насправді, об’єднав та мобілізував нас задля спільної мети – Перемоги над ненависним ворогом. Весь цей час, починаючи з 24 лютого, жителі Сокирянщини гідно тримали кожен свій фронт та робили значний внесок у наближення нашої Перемоги. І, не втомлюючись, продовжують це робити.

На жаль, цей Новий рік ми не зможемо святкувати як завжди, адже продовжується героїчна боротьба нашого народу із окупантами. І всі ми щоденно докладаємо значних зусиль,  аби правда та справедливість перемогли, аби згинуло зло та настав мир на українській землі.

Уклінна дяка сьогодні для наших захисників та захисниць. Завдяки вам маємо можливість з добрими надіями зустріти новий 2023-й рік та не втратити віри у краще майбутнє.

Щиро дякую волонтерам, підприємцям, освітянам, медикам, трударям сільського господарства, енергетикам, діячам культури та майстрам слова, пересічним жителям громади, всім, хто  щоденно працює для Перемоги -кожен на своєму фронті.

2022-й рік залишиться особливим роком у нашій історії – роком слави, болю від втрат і гордості за країну та її людей. І хай через війну немає святкового настрою, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж є в душі кожного з нас.

Щиро бажаю вам, дорогі друзі, зустріти прийдешній 2023-й рік у колі близьких та відданих друзів! Хай рік, який ступає на поріг, подарує  нам найголовніше – Перемогу! Загадаймо одне бажання на всіх!

Миру та процвітання нашій Україні! Хай усі негаразди та страждання відійдуть у минуле, а попереду буде лише чиста дорога до світлого майбутнього!

Щасливого Нового року!

 

З повагою

міський голова Василь Козак

 

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області