Ще один день маємо протриматися в режимі відключень без графіків – Заява АТ “Чернівціобленерго”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

ПРЯМА МОВА

Шановні буковинці!

⚡️ Сьогодні, 25 листопада, ще один день маємо протриматися в режимі відключень без графіків. Від диспетчерів НЕК Укренерго Чернівецька область отримала обсяг дозволеної потужності 133 МВт, яких вистачає на 39% від потреб області.

⚡️ У першу чергу забезпечуємо живлення критично важливих об’єктів інфраструктури. Решту потужності будуть розподілені на величину для двох груп, які чередуватимемо з інтервалом по три-чотири години.

⚡️ Працівники Обленерго разом з диспетчерами Укренерго працюють цілодобово для відновлення стабільного енергоживлення усіх споживачів. На сьогодні можемо говорити, що найскладніший період наша енергосистема минула. Голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що всі три атомні електростанції вже працюють, через один-два дні вони вийдуть на свою планову потужність і буде можливість перевести людей з екстрених відключень на погодинні з конкретними графіками.

⚡️ Щойно регулятор надасть команду Обленерго збільшити ліміти потужності і застосувати графіки стабілізаційних відключень, відразу їх розмістимо на своєму сайті у рубриці Інформація про відключення.

Шановні краяни! Енергетики Буковини докладають максимум зусиль, щоб забезпечити електропостачання у кожну вашу домівку. Та через значні пошкодження мереж нема фізичної можливості доставити увесь обсяг необхідної електроенергії.

⚡️Тому нам з вам доведеться поки що жити в режимі відключень, щоб зберегти електромережі від додаткових технологічних аварій та підтримати роботу енергосистеми країни.

АТ “Чернівціобленерго”

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області