Щоб не допустити на Буковині примусового обмеження об’єктів критичної інфраструктури, ми змушені збільшити час відключень на одну годину для всіх груп – “Чернівціобленерго”

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 10 січня, упродовж дня споживання електроенергії в Україні підвищилось через низьку температуру, посилену сильним вітром у більшості регіонів. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності, у тому числі і в нічні години. Для забезпечення балансу в енергосистемі до областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби.

На жаль, у багатьох областях ліміти вже перевищені, тому для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються аварійні відключення, – повідомляє НЕК Укренерго.

УВАГА! Щоб не допустити примусового обмеження об’єктів критичної інфраструктури в Чернівецькій області, АТ “Чернівціобленерго” збільшили час відключень на одну годину для всіх груп та оновили графік.

“Ми й надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб життєзабезпечення краю було гарантованим, а мешканці мали можливість споживати електроенергію прогнозовано”, – йдеться у повідмленні відомства.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області