Скільки цьогоріч заробив Калинівський ринок в Чернівцях та на що витрачали гроші

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Калинівський ринок у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях Калинівський ринок за 11 місяців 2022 року отримав 173 мільйони гривень доходу, з них чистого прибутку — понад шість мільйонів гривень. Водночас за такий же період минулого року підприємство отримало 135 мільйонів гривень доходу та десять мільйонів гривень чистого прибутку.

Про це під час звіту 9 грудня повідомив директор ринку Олег Гульпак.

За його словами, з початку року до міського бюджету ринок сплатив 22 мільйони гривень. Це на п'ять мільйонів гривень більше, ніж за 11 місяців торік. До держбюджету ринок сплатив 39 мільйонів гривень — минулого року цей показник становив 32 мільйони гривень.

За словами Гульпака, після початку повномасштабного вторгнення Росії підприємство втратило 11,6 мільйона гривень. Йдеться, зокрема, і про втрати через надання знижки на плату за послуги для підприємців ринку. Водночас під час карантинних обмежень, які діяли у 2020-2021 роках, Калинівський ринок втратив майже 37 мільйонів гривень.

Також зменшилася кількість підприємців, які працюють на ринку: цьогоріч було п'ять тисяч продавців, у 2021 році — шість тисяч. Також зменшилася кількість покупців: приблизно три тисячі щодня у 2022 році проти чотирьох тисяч у 2021 році.

У 2022 році підприємство витратило понад 3,5 мільйони гривень на ремонт майданчиків, обладнання, транспорту, електроліній і мереж, вбиралень та інші роботи. Також працівники ринку перерахували із зарплат понад 600 тисяч гривень на допомогу ЗСУ.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області