Скільки порушень виявили під час нерестового періоду на Буковині та якою була за це відповідальність

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Екоінспектори екологічної інспекції. Державна екологічна інспекція Карпатського округу

Цьогоріч у Чернівецькій області виявили 37 випадків, коли буковинці порушували правила рибальства під час нересту. За це їх оштрафували на понад 4 тисячі гривень.

Про це повідомили в екологічній інспекції Карпатського округу у відповідь на запит Суспільного.

Під час нересту екоінспектори проводили рейди, щоб виявляти порушників. Так у двох випадках, в яких йдеться про виготовлення заборонених знарядь та порушення правил охорони та використання територій природно-заповідного фонду, зверталися до суду.

За однією зі статей передбачений штраф у розмірі від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь рибальства. За іншою – від 153 до 408 гривень штрафу з конфіскацією.

Що відомо про період нересту

Нерестовий період тривав від початку квітня до кінця червня. У цей час заборонялося ловити рибу у межах нерестовищ. Дозволялося виключно любительське рибальство за цими межами – до двох гачків на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна було з берега за межами нерестовищ.

Наразі риболовля дозволена на загальних умовах за правилами рибальства. Також закінчилася заборона на вилов раків.

Читати ще

Читати ще

З квітня на Буковині розпочинається нерестова заборона на вилов риби

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області