Склад із боєприпасами та бочка з паливом: українські партизани розповіли реальну версію НП у Макіївці

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Такі “солодкі місця”, як база окупантів у Макіївці, просто так не вибухають: це комплексна злагоджена робота різних структур і конкретних людей, яка і призвела до яскравого результату. Напередодні українські партизани та підпільники розповіли, що ж насправді сталося у ніч на 1 січня 2023 року у Макіївці у ПТУ №19, де базувалися та святкували Новий рік мобілізовані з РФ. Тієї ночі українська артилерія змогла відправити на концерт до Кобзона понад 100 мобілізованих.

Ідеться про 44-й полк, у якому більшість було призвано з Тольятті, інформує Telegram-канал “Народное сопротивление Украины”, пише Діалог.

Мобілізовані досить довго проживали на території ПТУ, а у підвалі зробили склад боєприпасів. Поруч із будівлею вони також встановили велику ємність із дизельним паливом. Вони були впевнені, що їх ніхто з місцевих не здасть, а тому жили без маскування, а військову техніку розміщували на території ПТУ.

Українські захисники випустили по ПТУ всього 6 ракет HIMARS. До цілі долетіло тільки чотири. Головні збитки – це склад із боєприпасами та 5 тонн дизельного пального.

На вчорашній день було відомо про 250 ліквідованих, проте остаточна цифра становитиме близько 400 мобілізованих. До лікарні привезли багато “300-х”. Розбір завалів усе ще триває та буде закінчено до п’ятниці.

Також було знищено близько 10 одиниць військової техніки.

У Міноборони рф визнали факт удару українською артилерією по мобілізованим у Макіївці, але сильно применшили кількість ліквідованих. Не виключено, що у майбутньому решта будуть значитися як “зниклі безвісти”, щоб не виплачувати компенсацію рідним.

Російське військове керівництво вирішило перекинути всю провину за те, що трапилося, на ватажків “ДНР”. ПТУ у Макіївці – не єдине місце, про яке інформація просочилася у мережу. Незабаром буде продовження, оскільки партизани не дрімають і продовжують роботу.

Раніше повідомлялося, що у ніч на 1 січня 2023 року прильоти по окупантах були не тільки у Макіївці, а й у Шахтарську, Садовому та Давидівці.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області