Сокирянщина попрощалась із полеглим захисником України Романом Ткачищеним…

«Він був хорошим другом та прекрасною людиною» – так відгукуються товариші про полеглого захисника України Романа Васильовича Ткачищена, якого сьогодні, 03 серпня, скорботна Сокирянська громада провела в останню дорогу.

 

Попрощатись із Героєм, який загинув обороняючи Україну, прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, односельчани, Сокирянський міський голова Василь Козак, староста Братанівського старостинського округу Василь Лєснік, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, небайдужі громадяни.

 

«У мирному земному житті Роман був чудовим чоловіком, гарним батьком, вірним другом і просто хорошою людиною. Планував, працював, реалізовував… Допоки війна не розділила його життя на мирне та воєнне і, на превеликий жаль, таки відібрала найцінніше – життя… Важко сприймати смерть наших захисників, особливо таких молодих… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих» – звернувся міський голова Василь Козак та висловив щирі співчуття родині полеглого воїна.

 

Під час прощання, рідним Романа Ткачищена вручили  Лист пошани та скорботи Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського.

 

Сержант Роман Ткачищен був мужнім і відважним захисником своєї Батьківщини, своєї землі, який, віддав життя, аби наблизити перемогу України над ворогом. Про хоробрість Романа говорили і його побратими, звертаючись до найрідніших воїна зі словами, сповненими жалю і болю…

 

Низький уклін родині Романа Ткачищена…

Ми в неоплатному боргу перед тобою, Герою!

 

Спочивай з миром!

Вічна і світла пам'ять!

Вічна слава і шана!

Навіки в серцях!  

 

 

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області