Сокирянська міська рада розпочала роботи з підгортання сміттєзвалищ в населених пунктах громади

За інформацією: Суспільне Чернівці.

 

Наразі вже проведено роботи з благоустрою сміттєзвалищ в селах Романківці, Новоолексіївка, Гвіздівці, Кормань та Лопатів.

До кінця березня планується облаштувати місця для вивезення побутового сміття у всіх населених пунктах громади.

 

Для виконання робіт залучено спецтехніку товариства «Мехтрансбуд» та державного підприємства «Сокирянське лісове господарство», з якими укладено відповідні договори. На виконання робіт спрямовано кошти місцевого бюджету у сумі 200 тисяч гривень.

 

Окрім того, трохи більше 170 тисяч гривень спрямовано на обваловку та підгортання сміттєзвалища в місті Сокиряни та облаштування додаткового місця вивезення побутового сміття з території міста Сокиряни.  Наразі  фахівці профільних служб працюють над благоустроєм додаткової території, яка відведена під сміттєзвалище. Відповідну ділянку, яка перебуває у комунальній власності громади, площею 5 га, вже розчищено від дерев, які вичерпали свій граничний вік. Проводяться роботи з підготовки визначених законодавством документів.

 

Закликаємо жителів громади не викидати побутове сміття у місцях, які для цього не відведені. На існуючих сміттєзвалищах побутові відходи не вигортати по середині чи при в'їзді на територію, а  звозити компактно, адже таким чином сміттєзвалище більш тривалий час буде вільним і зручним для користування всіма жителями громади. Поважаючи інших – в першу чергу поважаєш себе!

Пам'ятаймо, що тільки разом можна зробити свій рідний край гарним та процвітаючим. Адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області