Стильний образ для офісу: що в тренді цього сезону

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні офісна корпоративна культура зазнає великих змін та значно знижує градус офіційності: обов’язкові раніше підбори, капронові колготки та костюми відходять у минуле, а офісний одяг стає більш зручним, неформальним та індивідуалізованим. Звісно, деякі правила залишаються, тож поговоримо сьогодні, який діловий одяг зараз в тренді.

Невеликий спойлер: говорити будемо про доступні та розповсюджені речі, які можна купити як в торговому центрі, так і онлайн (наприклад, для цього можна обрати магазин одягу Solmar).

Комфорт — в основі всього

Найголовніша ознака сьогоднішньої моди — це комфорт. Особливо в холодну пору року, коли одяг має не тільки бути приємним до тіла, а ще й добре зігрівати. Саме тому топовими речами для офісу цього сезону стали:

  • Об’ємні светри з візерунком-косичкою. Вони мають щільну в’язку, не обмежують рухів і добре зберігають тепло. Як правило, їх в’яжуть з м’якенького акрилу або напівшерсті. Інколи ж можна знайти моделі з вовни мериносу — вони надзвичайно теплі.
  • В’язані жилети. Вони прийшли до нас з британської моди (і відомі на весь світ коледжі зіграли в цьому не останню роль) і виглядають дуже елегантно. Те, що треба для ділової зустрічі.
  • Картаті сорочки. Клітинка — ще один тренд цього сезону. Їх носять і як верхній одяг, і як частину вбрання для приміщення. Виглядає дуже стильно й навіває думки про стару добру Шотландію. До того ж м’якенька байка чудово зігріває.
  • Твідові штани. Так, ще один привіт з Туманного Альбіону. Колись їх носили лондонські денді, а тепер носять сучасні модники й модниці.
  • Трикотажні спідниці. Вони дуже м’які, зручні й вигідно підкреслюють фігуру, тож для офісу це дуже вдалий варіант.

Окремо слід поговорити про взуття. Високі підбори вже залишились у минулому, тож для офісу можна обрати зручні лофери, оксфорди або ніжні жіночні балетки. А для вулиці відмінно підійдуть черевики на тракторній підошві — зараз їх можна побачити чи не у кожної другої дівчини.

А що по аксесуарах?

Діловий стиль не передбачає масивних, яскравих прикрас, проте додати родзинку в образ можна і невеликими деталями:стильний кулончик з натурального каміння, годинник зі шкіряним ремінцем, лаконічні срібні сережки або браслет з етнічним візерунком зроблять образ гармонійним та завершеним.

* На правах реклами

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області