Світла стане більше: оновлений графік стабілізаційного відключення електрики на Буковині 24 грудня

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Оновлення графіків та збільшенню годин ввімкнення сьогодні сприяє активна сонячна генерація. Енергосистема працює динамічно, ситуація може змінюватися кілька разів на добу і залежить від обсягу виробленої електроенергії та її споживання у конкретну годину. Тим часом, триває ремонт пошкоджених об’єктів енергетики. Для повного відновлення енергосистеми за сприятливих обставин (тобто, якщо не буде більше обстрілів) потрібно кілька місяців.

Графік стабілізаційних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.

Відповідно до цих величин АТ “Чернівціобленерго” складений графік відключень на 24 грудня:

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області