Судитимуть буковинку, яка отримала 15 тис. грн. субсидії, приховавши, що вона власниця двох квартир

За інформацією: Суспільне Чернівці.

63-річна жителька Мамалигівської громади, будучи одержувачем житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, незаконно отримала понад 15 тисяч гривень. Правоохоронці зібрали докази протиправної поведінки жінки та наразі повідомили їй про підозру у вчиненні шахрайства.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, під час досудового розслідування співробітники відділення № 2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції встановили, що у листопаді 2021 року жителька Дністровського району заповнила відповідні документи на призначення житлової субсидії.

В декларації жінка вказала недостовірну інформацію, а саме приховала, що у її власності перебувають дві квартири. Внаслідок шахрайських дій порушниця незаконно отримала понад 15 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури дізнавачі поліції повідомили буковинці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області