Сумні звістки з фронту: за волю України поклали життя буковинці Анатолій Нашкевич, Олександр Палатнюк та Віктор Растеряєв

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Буковина втратила своїх Героїв – Анатолія Нашкевича та Олександра Палатнюка. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Сторожинецький міський голова Ігор Матейчук

Обидва бійці загинули 15 грудня на Донеччині. Один захисник втратив життя під час мінометного обстрілу, інший воїн з Буковини поліг під час виконання бойового завдання.

“На жаль, одразу дві страшні звістки.

Уся наша громада глибоко сумує з приводу смерті жителя с.Комарівці, солдата Нашкевича Анатолія Олександровича, 25.08.1986 р.н., який 15.12.2022 року загинув внаслідок отриманого поранення, несумісного з життям, під час мінометного обстрілу біля н.п.Спірне, Донецької області, та солдата Палатнюка Олександра Петровича, 26.03.1999 р.н., жителя м.Сторожинець, який загинув під час виконання бойового завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, поблизу н.п.Берестове, Бахмутського району, Донецької області, 15.12.2022 року”, – написав Ігор Матейчук.

Ще одна сумна звістка. 16 грудня під час виконання бойового завдання загинув боєць з Буковини Віктор Растеряєв.

Про це у Фейсбук повідомив голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк.

“Із сумом сповіщаємо, що 16 грудня, під час виконання бойового завдання, від кулі снайпера героїчно загинув наш земляк, житель села Черепківці, штаб-сержант- Растеряєв Віктор Сергійович.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В ці гіркі хвилини поділяємо горе рідних, близьких, друзів і побратимів нашого захисника – Віктора Сергійовича. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!” – йдеться у повідомленні.

Вічна пам’ять Героям! Смерть рашистським окупантам!

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області