Суровікін приєднався до Пригожина, щоб протистояти Шойгу – Буданов

За інформацією: Суспільне Чернівці.

За даними очільника ГУР, ПВК “Вагнер” фанатично намагається захопити Бахмут, щоб показати, що найманці Пригожина кращі за російську армію.

Генерал російської армії Сергій Суровікін, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, приєднався до власника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина для протистояння міністру оборони РФ Сергію Шойгу.

Про це заявив в інтерв’ю The New York Times керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов, пише ТСН.

За словами Буданова, це причина, по якій підрозділи “Вагнера” так фанатично намагаються захопити Бахмут. Їм потрібно показати, що вони сила і можуть зробити те, що не змогла російська армія.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, це покращило б позицію Росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу.

Очільник ГУР повідомив, що “Вагнер” керує підрозділами ув’язнених, яким обіцяють амністію в обмін на службу на передовій. Про це, зокрема, свідчать відео вербування у в’язницях. Ці піхотні підрозділи були спрямовані вперед у атаках на українські позиціії.

За даними, Буданова, альянс Пригожина та генерала Суровікіна призвів до передачі важкого озброєння з армії підрозділам “Вагнера”, розширивши роль організації у війні.

Зазначається, що раніше найманці “Вагнера” воювали в Сирії та Африці. Група називає себе приватною військовою компанією.

Нагадаємо, між Генштабом збройних сил Росії і приватною військовою компанією (ПВК) “Вагнера”, якою опікується російський бізнесмен Євген Пригожин, відомий як “кухар Путіна”, виник конфлікт.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області