“Там пекло, але духом не падають”. Фотожурналіст з Чернівців показав побут військових на Донбасі перед Новим роком

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Максим Козменко

Фотожурналіст з Чернівців Максим Козменко напередодні Нового року поїхав на передову, щоб разом з волонтерами передати автомобілі. Він зробив кілька світлин, на яких показав побут військових на Донбасі.

Про це він сказав у коментарі Суспільному.

У Донецьку область авто та потрібні речі везли українським військовим. Маршрут пролягав до Костянтинівки й Торецька — сусідніх з Бахмутом населених пунктів.

"Що можна говорити про настрій, коли у тому напрямку пекло? Але хлопці духом не падають, не скиглять. Виконують поставлені завдання самовіддано та хоробро. На жаль, високою ціною", — розповідає Максим.

Фото: Максим Козменко

Журналіст вирішив поїхати на передову, бо хотів побачити кума, який наразі воює на Бахмутському напрямку. У той день, коли вони мали зустрітись, до місця дислокації військового прилетіла ракета і трохи понищила будівлю. Водночас всі залишились живими та цілими, бо, за словами кума Максима, вчасно реагують на кожен обстріл і ховаються глибше в укритті.

"Про новий рік, чесно кажучи, якось і не говорили. Відчуття свята фактично немає. Або просто я не відчув", — каже Козменко.

Фото: Максим Козменко

Нині Максим вже повернувся до Чернівців. Світлини опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Максим Козменко

Фото: Максим Козменко

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області