Торговельний центр – на місці колишнього тролейбусного депо в Чернівцях: шукають інвестора

На території колишнього тролейбусного депо, що на проспекті Незалежності у Чернівцях, можуть звести торговельно-розважальний центр. Для цього у міськраді планують оголосити конкурс, щоб знайти інвестора для будівництва.

Про це у коментарі Суспільному розповів директор міського департаменту соціально-економічного розвитку Сергій Бостан.

Територію колишнього тролейбусного депо вже багато років не використовували, каже Бостан. Там планують збудувати торговельно-розважальний центр з офісними приміщеннями, бо це “приваблива земельна ділянка у центрі міста й жвавий район”.

“Гадаю, що багато великих інвестиційних компаній захочуть зреалізувати тут проєкт міської ради. Ми плануємо подати проєкт рішення на сесію й оголосити конкурс для залучення інвестора під будівництво центру. Він міг би стати новою спорудою, де б люди могли проводити час, розважатися, а також допоможе збільшити кількість підприємців, які готові працювати у Чернівцях”, – розповідає Бостан.

Раніше у міськраді не могли оголосити інвестиційний конкурс, бо постійно змінювалося законодавство й потрібно було розробити положення про інвестиційну діяльність. На одній з сесій положення погодили й тепер можуть оголошувати конкурс та працювати з потенційними інвесторами.

Наразі готують проєкт рішення, який депутати розглянуть на сесії, – вони можуть внести свої пропозиції. Опісля – департамент зможе оголосити інвестиційний конкурс.

“Це тривала процедура. Оскільки там буде майно інвестора, то це буде його приватна власність. Землю йому здаватимуть в оренду, продадуть або нададуть в користування. Це будуть обговорювати на сесії”.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області