За інформацією: Суспільне Чернівці.

Чернівецький ліцей №1. Суспільне Чернівці
Восьмеро випускників Чернівецького ліцею №1 отримали по 200 балів на Національному мультипредметному тесті. Із них шестеро отримали максимальний бал з математики та ще двоє — з англійської мови.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Чернівецького ліцею №1.
Максимальні 200 балів на НМТ з математики отримали Артем Урсу, Ксенія Скутар, Павло Попович, Ігор Гнатенко, Василь Тудан і Тарас Жовтяк. Їхніми вчителями були Ольга Нікітіна і Наталія Кінащук, йдеться в дописі.

Випускники Чернівецького ліцею №1 Артем Урсу та Ксенія Скутар. Суспільне Чернівці

Випускники Чернівецького ліцею №1 Павло Попович та Ігор Гнатенко. Суспільне Чернівці

Випускники Чернівецького ліцею №1 Василь Тудан та Тарас Жовтяк. Суспільне Чернівці
Максимальний бал з англійської мови отримали Олександр Олар та Влад Каглюк. Їхньою вчителькою була Юлія Галицька.

Випускники Чернівецького ліцею №1 Олександр Олар та Влад Каглюк. Суспільне Чернівці
Остаточних результатів по Чернівецькій області ще немає, оскільки тестування триває, розповідала раніше у коментарі Суспільному завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко. Основна сесія НМТ триватиме до 25 червня.
Що відомо про мультипредметний тест:
- Національний мультипредметний тест — форма вступного іспиту для здобуття ступеня бакалавра в Україні. Її ввели замість ЗНО у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну.
Читати ще

Читати ще
У Чернівцях четверо однокласників отримали по 200 балів на НМТ з англійської мови

Читати ще
Хто очолить ліцей № 1 у Чернівцях: у конкурсі на посаду директора перемогла Оксана Кисельова

Читати ще
Чому серед переможців конкурсу на посади директорів шкіл немає молодих кандидатів: пояснення управління освіти Чернівців

Читати ще
Чому ліцей №1 математичного та економічного профілів у Чернівцях очолить філологиня
Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]
