Міжнародний фольклорний фестиваль “Буковинські зустрічі” на день міста

Чернівці й Буковина повсякчас вражає гостей як мовним і культурним розмаїттям, так і особливим духом толерантності між народами, що проживають тут. І міжнародний фестиваль "Буковинські зустрічі" став новим витком у розвитку та збереженні буковинської полікультурності.

Фестиваль став справжньою окрасою Дня міста, додав йому особливого автентичного шарму та яскравості. Уже 20 років він доводить, що наша історія та культура – це неперевершений скарб, даний нам із вічним заповітом його зберегти, примножити і передати наступним поколінням. Святкова хода, традиційні виступи фольклорних колективів та підсумковий гала-концерт збирають всіх учасників в одній програмі, де глядачі спостерігають стародавні обряди та звичаї, слухають давно забутих пісень, насолоджуються запальними буковинськими танцями, такими різними, але в чомусь такими схожими.

Фестиваль “Буковинські зустрічі – це не тільки презентація фольклору багатонаціональної народної культури, залучення духу Буковини – "Європи в мініатюрі", що формувався поколіннями, до загальноєвропейської скарбниці, а й важливий шанс міжлюдського порозуміння, пізнання та зближення народів.

 

КОМЕНТАР

0

 

captcha