Туризм є однією з галузей господарства, яка найбільш динамічно розвивається як в Європі, так і на Україні. Суспільно-економічне значення туристичної сфери проявляється у створенні робочих місць та впливі на ВВП, формуванні бюджетів і іміджу країни та регіону, сприяння розвитку підприємництва та самозайнятості населення.

Мета створення Стратегії:  Забезпечення системного та конструктивного розвитку туризму як важливої стратегічної галузі на Буковині та в м. Чернівцях. Інституції, що координують запровадження Стратегії – Чернівецька облдержадміністрація, Чернівецька міська
рада.

Структури, які працюватимуть над реалізацією Стратегії:  відділ новин Чернігова, відділ туризму та туристично-інформаційний центр Чернігівської міської ради, асоціація працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина».

Відповідальний за моніторинг – «Моніторинговий комітет з реалізації Стратегії».

Часовий проміжок Стратегії: 2011-2015 рр. – це період стратегічного бачення туризму на Буковині, пріоритетних напрямів його розвитку та плану дій для їх досягнення.

Інформація про проект, у рамках якого була підготовлена Стратегія.
Стратегія розроблена асоціацією працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина» в рамках проекту Німецького Товариства Міжнародного Співробітцтва GIZ «Сприяння економічному розвитку та зайнятості». Основними заходами проекту були: створення туристичного Інтернет-порталу м. Чернівців і Стратегії туристичного розвитку Буковини, проведення прес-конференції та рекламного прес-туру по Буковині з метою поширення інформації про туристичні можливості та інфраструктуру відпочинку Буковини, створення аудіогіду для самостійного ознайомлення туристів з історичним центром Чернівців, проведення курсів-тренінгів для працівників готельного та ресторанного бізнесу та підготовка екскурсоводів для туристичного супроводу гостей регіону, створення локальної програми розвитку туризму Вижниччини.

Партнери проекту: Чернівецька облдержадміністрація та Чернівецька міська рада.

Завантажити

 

КОМЕНТАР

0

 


captcha