Хотинська фортеця

Хотинська фортеця

Хотин – наймогутніша фортеця середньовічних укріплень Східної Європи, з якою пов'язані непересічні події європейського значення, місце доленосних баталій між військами Молдови, Османської Порти, Речі Посполитої, українських козаків та згодом, Російської імперії. В середині ХІХ ст. цитадель втратила військове значення й була передана місцевій владі.

Маршрути Подністров'я

Маршрути Подністров'я

Безліч природних заказників та урочищ, віковічні ліси, дністровські каньони, водоболотні заплави, численні підземні мінералізовані джерела та водоспади, казкові печери – все це чекає туристів. Виняткові за красою гіпсові печери "Попелюшка", "Скитська", "Піонерка" та "Буковинка" - мрія кожного спелеотуриста.

Спелеологічні маршрути

Спелеологічні маршрути

Наявність на території області виняткових гіпсових печер зачаровує любителів спелеологічного туризму. Печери сіл Хрещатик, Кострижівка, Кабудівці, Онут та Юрківці Заставнівського району, сіл Пригорок, Рухотин, Анадоли та Клішківці Хотинського району та інші не залишать туристів байдужими до цієї підземної краси.

Сакральні пам'ятки Буковини

Сакральні пам'ятки Буковини

Буковинські землі славляться унікальними релігійними спорудами, які свідчать про духовну та історичну безперервність місцевих жителів. Весь регіон усіяний церквами та монастирями, відомими своїм архітектурним рішенням та внутрішніми розписами, які не мають аналогів у світі.

Музейні скарби Буковини

Музейні скарби Буковини

Для змістовного відпочинку Буковина пропонує зацікавлену мандрівку по музеях краю, які познайомлять туристів з добротворчим спадком минулих поколінь. Музеї переконливо документують мінливу історію Чернівців і Буковини з найдавніших часів до наших днів в унікальних пам'ятках старожитностей.

Буковинські Карпати

Буковинські Карпати

Перш за все слід зупинитись на Буковинських Карпатах, що пролягли по Вижницькому та Путильському районах області та геологічні утворення яких мають неабиякі туристичні можливості, пізнавальне значення й естетичний вплив.