Юлію Грицку-Андрієш погоджено на заступницю начальника Чернівецької ОВА

Юлію Грицку-Андрієш Кабінетом Міністрів погоджено на посаду заступниці начальника Чернівецької обласної військової адміністрації. Про це повідомляє пресслужба ОВА.

У “будинку з левами” повідомили, що вона займатиметься “переважно соціальним напрямком”.

Довідково:

Юлія Грицку-Андрієш – депутатка Чернівецької обласної ради від політичної партії «Слуга народу». Кандидатка економічних наук. Працює експерткою з місцевого економічного розвитку проєкту USAID «Говерла». На початку повномасштабної війни Юлія Грицку-Андрієш стала співзасновницею благодійного фонду «Help Ukraine Romania», який забезпечує надходження гуманітарної допомоги з Румунії.

Що відомо про заступників начальника ОВА

Нових заступників затверджують за погодженням з Кабінетом міністрів за поданням голови ОВА, йдеться у законі “Про місцеві державні адміністрації”. Наразі у Руслана Запаранюка двоє заступників — Альона Атаманюк та Олександр Янков, які до цього працювали у центральному офісі “Ощадбанку”.

У травні стало відомо, що заступник Запаранюка з оборонних питань Андрій Кучерявий звільнився з посади. Він обіймав цю посаду з серпня 2022 року, пише Суспільне.

Нещодавно Запаранюк став т.в.о. керівника обласного осередку “Слуг”

Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк очолив обласний осередок партії “Слуга народу”. Він став тимчасовим виконувачем обов’язків керівника. Про зміну керівника йдеться на платформі YouControl. З березня 2021 року осередок політсили на Буковині очолювала народна депутатка України Олена Лис.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області