Юрій Рибчинський розповів, скільки Янукович заплатив Повалій за вступ у Партію регіонів

Український поет Юрій Рибчинський в інтерв’ю українській журналістці Наталії Влащенко, яке опублікували в YouTube 12 серпня, згадав про співачку-зрадницю Таїсію Повалій, яка 2022 року підтримала війну країни-агресора Росії проти України.

Рибчинський пригадав, як Повалій стала членкинею Партії регіонів українського президента-втікача Віктора Януковича, пише видання Гордон.

“Переламний момент настав, коли Янукович запросив Повалій депутаткою під другим номером у свій список”, – вважає він.

Поет додав, що Повалій і її чоловік, український продюсер Ігор Ліхута спочатку відмовилися вступати в партію. “Їм було заплачено, як каже сам Ліхута, $1 млн – то із цього все починається”, – зазначив Рибчинський.

Після Революції гідності, на якій протестували проти політики Януковича і його партії, Повалій із Ліхутою 2014 року виїхали у столицю Росії.

На думку письменника, усі рішення людини залежать від її цінностей.

“Якщо для людини на першому місці гроші, то цю людину легко купувати. Хто більше платить – там і батьківщина. Але це нещасні люди. Їм здається, що росіяни до них ставитимуться з великою повагою, але зрадників не люблять і їм не довіряють”, – вважає він.

Повалій була кандидаткою Партії регіонів у жовтні 2012 року під час парламентських виборів в Україні, тоді вона посіла друге місце в партійному списку.

19 жовтня 2022 року президент України Володимир Зеленський ввів санкції щодо артистів, які підтримали політику російського лідера Володимира Путіна. У санкційному списку, зокрема, опинилися Ані Лорак і Повалій.

У січні 2023 року Повалій публічно виступила на підтримку президента РФ Володимира Путіна й повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Повалій із 2023 року є громадянкою РФ. У лютому 2024 року Служба безпеки України повідомила про заочну підозру Повалій за колабораціонізм, публічні заклики до агресивної війни й виправдання збройної агресії РФ проти України.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області