В електромережах буковинців удвічі впала напруга: що сталося?

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Буковинці відзначають низьку напругу у електромережах навіть там, де сьогодні вранці, 8 грудня, ввімкнули за графіком електроенергію.

Про це повідомляє molbuk.ua

Зокрема, стабілізатори напруги показують замість звичних 220 Вольт – 100 Вольт. Через це не можуть запуститися не лише потужні прилади, як-от котли, а й навіть неможливо зарядити мобільний.

У пресцентрі Чернівціобленерго пояснюють: зниження напруги пов’язане з тим, що люди одночасно ввімкнули багато потужних електроприладів.

“Це означає зниження напруги. Всі користуються, одночасно вмикають всі електроприлади, от напруга в мережі знижується.
Ми просимо – і спочатку, і зараз особливо, бо похолодало і всі дуже багато споживають електроенергії – одночасно не вмикати потужні прилади. Хай буде якась одна лампочка, індукційна плита, і все. А вже обігрівач вмикати, коли вимкнули іншу потужність. Тому що індукційні плити теж дуже потужні, як і радіатори, праски. До речі, про прасування взагалі краще зараз забути, праска забирає дуже багато електроенергії. Тобто зараз краще відмовитися від речей, без яких можна обійтися”, – зазначили у пресцентрі.

Треба зараз максимально економити, тільки грітися. А все решта – їжу готувати не обов’язково на електриці, можна на газі. Потужні електроприлади максимально обмежити, просять в Чернівціобленерго.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області