В Києво-Печерській лаврі на митрополита Онуфрія перевернулася одна з десяти чаш – пролилась Кров Христа

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Не вірив знакам. Взагалі. Але коли з Софії Київської поривом вітру зірвало хреста і рівно через 40 днів почалась повномасштабна війна росії проти України, то цей випадок з пролитою чашею звернув на себе увагу. В Києво-Печерській лаврі одну з десяти чаш перевернули – пролилась Кров Христа. Про такі страшні речі сьогодні оповідають на просторах інтернету. Кажуть, що є свідки, які підтверджують це.

В навчальних відомостях священнослужителя говориться, що коли Кров Христова проливається з чаші – це є смертний гріх. Так. Від цього не застрахований жоден священнослужитель. Під час Літургії може трапитися будь що. Тому дуже важливо звершувати Євхаристію благоговійно, не поспішаючи, зі Страхом Божим і побожністю.

Випадковість це чи ні, але чаша виливається на митрополита Онуфрія, очільника московського патріархату в Україні. Виливається за богослужінням з нагоди 32-ї річниці його хіротонії. Митрополит Миколаївський Питирим, у якого за богослужінням трапився серцевий напад (як оповідають), став винуватцем цього випадку. Серце підвело саме в той момент, коли чаша була повна…

Не вірив знакам. Взагалі. Але коли з Софії Київської поривом вітру зірвало хреста і рівно через 40 днів почалась повномасштабна війна росії проти України, то цей випадок з пролитою чашею звернув на себе увагу.

Зауважимо, що Кров Христова пролилась на облачення, у якому відбулась інтронізація митрополита Онуфрія 17 серпня 2014 року. А це облачення свого часу належало Блаженнійшому Митрополиту Володимиру (Сабодану).

Кров пролилась наступної соборної служби митрополита Онуфрія, після того як владика разом з іншими архієреями закрив очі на церковні і моральні закони і висвятили у єпископи архім. Никиту, якого разом з хористом викрили СБУ.

Бог дає знак? А може чергова випадковість?

Та де би це не трапилось – пролита Кров Господня це особиста трагедія. Тут тільки залишилось поспівчувати і промовити: «Господи, помилуй!».

Джерело: Фейсбук

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області