Велике горе на Буковині: у боях загинув батько Володимир, а тепер – син Віктор Домітращук

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Буковину знову спіткало велике горе – услід за батьком-воїном Володимиром Домітращуком загинув його син Віктор Домітращук, який також пішов захищати Україну.

Про це у Фейсбук повідомив голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук, пише molbuk.ua

Володимир та Віктор Домітращуки разом відправилися боронити країну від Росії. З часу загибелі батька родини минуло лише три місяці, як з фронту отримали страшну звістку, що не стало сина. Причому загинув Віктор Домітращук у день свого народження, 8 січня…Того дня йому мало виповнитися 25 років…

“Тільки три місяці тому ми вшановували пам’ять загиблого воїна Героя жителя села Годилів Домітращука Володимира Володимировича. А сьогодні ми отримали сумну звістку про смерть його сина Домітращука Віктора Володимировича, 08 січня 1998 року народження, який загинув 08 січня 2023 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області, при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Він разом із батьком без вагань з перших днів війни стали на захист рідної країни”, – написав голова громади.

“Він прожив тільки 25 років залишивши по собі гарну славу хорошої людини. Щирий, вірний, активний, життєрадісний світлий юнак, який тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну мить його на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив, підтримка для родини, найкращий син, брат, побратим, гідний воїн, Герой ….

Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу….Неймовірно тяжко пережити таку втрату матері, яка недавно поховала чоловіка, а тепер ще сина, бо найжахливіше в житті – ховати свою дитину. Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, майбутнє…” – йдеться у дописі Василя Тодеренчука.

Про зустріч загиблого та час поховання повідомлять пізніше.

У жовтні торік molbuk.ua писав, що загинув захисник із села Годилів Володимир Домітращук (на нижньому фото). Він став на захист України в перші дні повномасштабної війни.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області