Вічна, світла пам’ять та уклінна дяка Герою Андрію Дідику!

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 25 грудня, Сокирянська громада скорботно провела в останню дорогу загиблого захисника України, Героя – 35-річного Андрія Дідика.

Лейтенант Андрій Дідик був командиром механізованого взводу.

Вірний військовій присязі, військовослужбовець загинув на околицях міста Бахмут Донецької області, під час виконання бойового завдання.

Віддати шану захиснику України прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, бойові побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, небайдужі громадяни.

«Сьогодні важко підібрати слова, адже ненависний ворог згубив ще одне молоде, сповнене мрій та надій життя… Життя справжнього Героя, патріота та громадянина своєї країни – Андрія Васильовича Дідика. Цей відважний чоловік до останнього подиху боронив те, що було найдорожче серцю – родину та свою країну» – звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Начальник другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський зачитав Лист пошани та скорботи Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського, який вручено близьким загиблого захисника на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ лейтенанта Андрія Дідика, в якому Президент схиляється перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб.

Кровопролитна війна, яку розв’язала росія, забрала сина, чоловіка, батька, друга, побратима…

Пам'ять про добродушну, хорошу та товариську людину, відважного та хороброго захисника завжди житиме у наших серцях…

Дякуємо воїну за велику ціну, котру він заплатив у цій жорстокій війні з російським агресором… заплатив за світле майбутнє нашої нації.

Вічна, світла пам’ять  та уклінна дяка Герою Андрію Дідику!

 

 

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області