“Відбудували дім жінки, яка прийняла у себе 40 військових”. Волонтери з Чернівців відновлюють будинки в Ірпені

За інформацією: Суспільне Чернівці.

ГО “DobroLevel”

Волонтери організації "DobroLevel" з Чернівців допомагають відновлювати будинки в Ірпені, пошкоджені внаслідок російських обстрілів. Вже відремонтували будинки для двох сімей, також допомагали місцевим лагодити дахи. До відновлення долучилось дев'ять людей, вони усі будівельники.

Про це Суспільному сказав волонтер організації Сергій Гуцуляк.

За його словами, намагались відібрати профільних спеціалістів — столярів, будівельників, спеціалістів в заливці бетону.

"Ми старались відбирати по принципу, що сім’я не спроможна відбудувати, що там є діти, яким потрібно десь жити. Теж дивились на критичний стан будинків і розуміли, що там потрібні спеціалісти", — каже Гуцуляк.

ГО “DobroLevel”

Волонтери повністю відбудували другий поверх будинку жінки, яка прийняла у себе 40 українських військових на початку повномасштабної війни. Щоб закупити матеріали для відбудови, зібрали понад 800 тисяч гривень.

"Жінка прийняла наших військових, коли Ірпінь захопили. Хтось доніс росіянам і вони цілеспрямовано завдали удар по цій хаті. Тому виникло бажання їй допомогли. Коли ми почали розбирати зрозуміли, що треба все валити, тому другий поверх розібрали й заново його звели", — каже Сергій Гуцуляк.

ГО “DobroLevel”

Другий будинок відбудували у вересні. Коли там завершать внутрішні роботи, до чоловіка, який там мешкає, з-за кордону повернеться сім’я. Волонтери залили бетонні опори, підняли дах, щоб він не завалився, залили бетоном опори й заклали все газоблоком. Таким чином відбудували кут цього будинку.

ГО “DobroLevel”

"У нього теж важка ситуація, ніхто так і не долучився йому допомогти. Коли приїжджали, дивились на стан будинку, казали, що це нереально все відновити", — розповідає волонтер.

ГО “DobroLevel”

У грудні Сергій з іншими волонтерами повернеться в Ірпінь, щоб продовжувати допомагати з відбудовою.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області