Відключення електрики у Чернівцях: Клічук пояснив, як формують перелік об’єктів критичної інфраструктури

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях міськрада формує перелік об’єктів критичної інфраструктури, який передає на розгляд до обласної військової адміністрації. Після цього ОВА затверджує список та надає його обленерго.

Про це на пресконференції 9 грудня повідомив міський голова Роман Клічук, інформує Суспільне.

За його словами, до переліку включили котельні, які опалюють дитсадки в центрі міста, ЦНАП, казначейство та департамент соцзахисту. Останні дві установи під час відключень електрики не встигали проводити виплати.

Протягом дня не вимикатимуть міську дитячу поліклініку, діагностичний центр і протитуберкульозний диспансер. Вони належать до критичної інфраструктури, втім їх зможуть вимикати після закінчення робочого дня.

Також вночі не вимикатимуть котельні в житловому комплексі “Зоряний” та на вулиці Кишинівській, які працюють виключно на електриці, повідомив Клічук.

“Список об’єктів критичної інфраструктури буде змінюватися — доповнюватися чи відніматися. Наразі ми говоримо з обленерго, щоб котельні не вимикали надовго в районах, де найбільше відключень світла”, — розповів Клічук.

“Ситуація в енергосистемі зберігається складною, але контрольованою. Дефіцит потужності значний, через часткове пошкодження усіх тепло- і гідроелектростанцій, об’єктів генерації та енергетичної інфраструктури.

Фото Суспільне

Усі обленерго країни працюють за графіками погодинних відключень. У деяких регіонах, де ліміт споживання перевищено, запроваджено аварійні відключення (екстрені). Ускладнюють роботу погодні умови та аварійні технологічні пошкодження в мережах. Тому, відповідно до лімітів на Чернівецьку область, ми знову відкоригували графік відключень”, – йдеться в повідомленні Чернівціобленерго.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області