Відключення світла в Чернівецькій області — оприлюднили графік на 19 листопада

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Instagram/didrux

19 листопада в Чернівцях та області будуть стабілізаційні відключення світла для всіх груп споживачів. Згідно з графіком обленерго, відключення триватимуть від двох до трьох годин.

Про це йдеться на сайті Чернівціобленерго.

Графік відключень від обленерго на 19 листопада

До якої групи належить конкретна вулиця чи населений пункт, можна переглянути у таблиці. Графіки відключень публікують на сайті обленерго.

Раніше у коментарі Суспільному директор з розвитку мереж Чернівціобленерго Павло Світайло розповідав, що графіки є приблизними, а якщо вулиці чи населеного пункту немає в списку — там електрику не вимикатимуть.

Що відомо

  • У Чернівцях при відключенні електрики зможуть подавати воду впродовж десяти годин. Також певний час роботу зможуть продовжити невеликі котельні, які живляться від генераторів.
  • Жителі Чернівецької області повинні скоротити споживання електроенергії вдвічі. Через це застосовують екстрені відключення світла. Такі обмеження тимчасові, коли ситуація стабілізується, перейдуть на відключення за графіком.
  • 15 листопада по Україні російські військові випустили близько ста ракет, найбільше влучань зафіксували в центрі та на півночі країни. Це найбільш масований обстріл енергосистеми з початку війни, заявив міністр енергетики Галущенко. Є влучання в цивільні об'єкти, по всій країні працювала ППО.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області