Відключення світла в Чернівецькій області — оприлюднили графік на 21 листопада

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Фото: Unsplash

21 листопада в Чернівцях та області будуть стабілізаційні відключення електрики для всіх груп споживачів. Згідно з графіком обленерго, відключення триватимуть від двох до трьох годин.

Про це йдеться на сайті Чернівціобленерго.

Графік відключень. Чернівціобленерго

До якої групи належить конкретна вулиця чи населений пункт, можна переглянути у таблиці. Графіки відключень публікують на сайті обленерго.

Раніше у коментарі Суспільному директор з розвитку мереж Чернівціобленерго Павло Світайло розповідав, що графіки є приблизними, а якщо вулиці чи населеного пункту немає в списку — там електрику не вимикатимуть.

Що відомо

  • У Чернівцях при відключенні електрики зможуть подавати воду впродовж десяти годин. Також певний час роботу зможуть продовжити невеликі котельні, які живляться від генераторів.
  • 15 листопада по Україні російські військові випустили близько ста ракет, найбільше влучань зафіксували в центрі та на півночі країни. Це найбільш масований обстріл енергосистеми з початку війни, заявив міністр енергетики Галущенко. Є влучання в цивільні об'єкти, по всій країні працювала ППО.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області