Відома волонтерка Катерина Пономарьова радить чернівчанам краще купувати необхідне до виживання взимку, ніж до новорічних свят

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Відома чернівецька волонтерка Катерина Пономарьова радить жителям обласного центру краще купувати необхідні речі до виживання в умовах суворої воєнної зими, ніж скуповуватися до новорічних свят.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Пряма мова:

«Епіцентр» сьогодні…. Люди купують новорічні іграшки, коврики, всяку таку потрібну в мирний час, хрєнь-нічого не маю проти, але дивуюся-складається враження, що ми живемо в паралельних реаліях…

Я купую теплову гармату для пункту обігріву, який ми починаємо встановлювати завтра і ємність для води з помпою, щоб було простіше жити в ці часи, коли немає світла (у мене наявність води в домі повністю залежить від електрики).

В чергах лиш я з необхідними речами…

Чому я не нервую за свою родину і близьких?

Літом, коли всі купували платтячка-я купувала теплий спортивний одяг…

Мої знайомі, за накопичення, іхали на відпочинок, а я купувала павербанки, ліхтарики на акумуляторах, дрова і буржуйку (дехто мене назвав паранойїком).

Коли люди купували гарні, здається дуже потрібні в мирний час речі, я робила запаси їжі…

Геноцид нашого народу триває, тому, люди,будь ласка, давайте налаштуємося на дуже важкий період життя, поки не пізно, зробіть потрібні покупки (одразу попереджаю, генератори і все решта найближчим часом не стануть дешевшими!).

Не чекайте, що хтось прийде і вирішить Ваші проблеми, не чекайте, що держава не дасть нам замерзнути, не чекайте поки волонтери зроблять все, щоб у Вас був гарячий чай чи тепла ковдра! Готуйтеся, не нийте, не звинувачуйте нікого – робіть кожен для своєї родини все, що допоможе пережити цей непростий час!

І обов‘язково донатьте на ЗСУ – саме від них залежить чи переживемо ми цю зиму, – написала волонтерка.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області