Відомий на всю Україну підприємець Володимир Садик із Буковини, який виготовляє баггі для потреб військових, не знаходить необхідної підтримки у держави – волонтер

Відомий на всю Україну підприємець Володимир Садик із міста Сторожинець Чернівецької області, який з початку широкомасштабного вторгнення рашистів на Україні виготовляє баггі для потреб військових на передову, досі не знаходить необхідної підтримки у держави.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив приватний підприємець, волонтер Мирослав Живачівський.

Далі пряма мова:

Відвозив сьогодні черговий переказ грошей на багі для 204 батальйону Київської ТРО, кошти на які збирає Андрій Живачівський (Andriy Zhyvachivskyi) у Сполучених Штатах. З одного боку, був вражений, які у нас обдаровані, талановиті і жертовні люди, такі, як Володимир Садик, який і виготовляє ці вкрай потрібні на війні машини. З іншого боку, повна відсутність зацікавленості , а значить і підтримки, держави у процесі створення цих машин.

Більше того, сторожинецький військкомат, замість сприяння такій роботі, призвав моториста, який працював з двигунами, адже ж гольфовські двигуни знаходять по всій Україні на розбірках і вони потребують ремонту. Був тут і Притула, але тільки понти на камеру поганяв про підтримку вітчизняного виробника, тай на тому все заглохло.

В нормальній державі таким людям створили би всі умови для роботи, лиш працюй, виготовляй таку потрібну для перемоги техніку, а у нас ще й заважають.

Навіть на фронт Володимир відганяє свої машини сам. Вчора привіз з під Бахмута для ремонту одне багі з кріпленням для ПЗРК Ігла. Є багі для евакуації поранених, двомісні, восьмимісні… Ідей багато, але таких людей треба підтримувати і, бажано, на державному рівні, – написав Мирослав Живачівський.

Від редакції: Здавалося б – якщо не може держава (місцева влада) допомогти, то хоча б не створювала штучних перешкод таким підприємцям, але, як бачимо, це зовсім не так… Чи зреагують тепер?

Всі фото – Мирослава Живачівського, Фейсбук.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області