Відшкодування вартості генераторів в Чернівцях: скільки ОСББ подали заявки

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Генератор, ілюстративне зображення. Фото: Суспільне

У Чернівцях два ОСББ подали заявки на відшкодування вартості генераторів. Згідно з програмою, міська рада може відшкодувати до 80%.

Про це у коментарі Суспільному розповів заступник директора міського Департаменту інфраструктури та благоустрою Ярослав Кушнірик.

Генератор для одного з ОСББ вартує 80 тисяч гривень. Проєкт рішення подали на розгляд виконавчого комітету. Якщо його ухвалять, то 60 тисяч компенсують з міського бюджету.

Щодо іншого ОСББ — хочуть купити потужніший генератор. Тому на сесію планують підготувати проєкт рішення, щоб внести зміни до програми.

"За програмою, можуть компенсувати до 60 тисяч гривень, з розрахунку один генератор на 36 квартир. А вони хочуть купити дорожчий генератор для котельні", – каже Кушнірик.

Як отримати компенсацію

Для отримання часткової компенсації ОСББ та управлінські компанії мають подати на розгляд комісії міськради пакет документів:

  • Заяву на часткову компенсацію вартості закупівлі генератора
  • Копії платіжних документів
  • Копії документів із зазначенням технічних характеристик, серійного номера або іншого заводського маркування
  • Копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку
  • Документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу)
  • Протокол зборів співвласників багатоквартирних будинків про намір придбати генератор з визначеною сумою дольової участі. У випадку придбання генератора управлінською компанією — рішення про уповноваження управлінської компанії на придбання генератора.

Після отримання документів комісія формує та затверджує перелік учасників програми та скеровує протокол комісії департаменту інфраструктури та благоустрою. Далі департамент формує зведений перелік учасників та готує проєкт рішення виконавчого комітету про розподіл часткової компенсації.

Після цього ОСББ, управлінські компанії та інші учасники програми отримають виплати на банківські рахунки.

Що відомо

  • Наприкінці листопада міська рада затвердила програму з часткового відшкодування вартості генераторів для ОСББ, управлінських компаній, органів самоорганізації населення та житлових кооперативів. Вони можуть отримати до 80% відшкодування від вартості, але не більше 60 тисяч гривень. На виплати планують витратити 10 мільйонів гривень впродовж 2022-2023 років.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області