Відвідувачі музею пам’яті подій російсько-української війни, що в місті Сокиряни, поділилися враженнями

За інформацією: Суспільне Чернівці.

27 лютого 2023 року в місті Сокиряни відкрив свої двері для відвідувачів музей пам’яті подій російсько-української війни.

 

За кілька днів експозиції залу відвідали вже кілька десятків людей.

 

Поділились своїми враженнями від побаченого одинадцятикласники опорного закладу «Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» разом із класними керівниками.

 

«Емоції від прослуханого та побаченого переповнюють, ми 1 березня 2023 року подумки перенеслися у 24-те лютого 2022, пригадали всі переживання та тривоги в перші дні війни та протягом 365 днів.

Тут, у стінах музею, з особливою силою відчувається ввесь український біль, сльози матерів, гіркі втрати, але відчувається і сила нації, наша єдність, стійкість та згуртованість. Мабуть тому, що кожен експонат – це окрема історія, наша історія» – зізнається освітянка Оксана Лиса.

 

Нагадаємо, на базі музею розміщено експонати, які належали жителям Сокирянської громади, які загинули боронячи рідну землю від ворога. В особливу книгу пам'яті зібрані їх фото та життєві історії. Також в залах музею експонуються елементи військової атрибутики, галерея міст-героїв та їх незламна історія. Тут представлені рештки крилатої ракети, якою було завдано удару по одному з об'єктів, розташованого на території громади, державні прапори, надіслані із зони бойових дій з підписами та побажаннями захисників. Окреме місце на базі закладу відведено пам'яті дітей, життя яких забрала війна.

 

Відвідати музей може кожен охочий.

Графік роботи:

Понеділок – П’ятниця

З 09:00 до 18:00

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області