Що таке війна, не з чуток сьогодні знають і діти.
Чимало татусів, братів, близьких рідних дітей громади у цей час захищають наш спокій. Деякі з них, на превеликий жаль, поповнили ряди Небесного війська…
Про те, що болить і тривожить, юні жителі говорять у творчості. По-дитячому -про доросле, словами та фарбами передають свої переживання.
Свідченням цього став літературний конкурс патріотичної поезії, присвячений Дню Захисників і Захисниць України, який організовує позашкільний відділ Школи мистецтв ім. Михайла Мафтуляка.
Сьогодні учні закладів загальної середньої освіти громади декламували свої вірші в ході патріотичного заходу, який відбувся у міській раді.
Подяками від міського голови Василя Козака та грошовими відзнаками нагороджено призерів конкурсу, які присвятили вірші своїм батькам:
- Ткачищена Євгена – учня Селищанського ліцею, керівник Юлія Ткачищена, робота «Найкращому татусеві»;
- Гуцул Дар’ю – ученицю ОЗ «Михалківський ліцей», керівник Юлія Романюк, робота «Мій тато – захисник»;
- Попельський Роман – учень ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф. Поповича», керівник Галина Беженар, робота «Мій тато захисник»;
- Варчук Емілія – учениця ОЗ «Сокирянський ліцей №1», керівники Ірина Продан та Юлія Мороз, робота «Татові в небо…»;
- Осадчий Євген – учень Вітрянської гімназії, керівник Людмила Зелінська, робота «Мій тато»;
- Мельничук Анастасія – учениця ОЗ «Михалківський ліцей», керівник Галина Мельничук, робота «Моя посвята батькові»;
- Швець Богдана – учениця Вашковецького ліцею, керівник Ольга Іващук, робота «Розмова крізь відстань»;
- Козак Ольга – учениця ОЗ «Сокирянський ліцей №1», керівник Оксана Слушняк, робота «Знаєш, тату…».
Також у Сокирянській міській раді представили виставку малюнків учнів художнього відділу Школи мистецтв ім. М. Мафтуляка до Дня захисників і захисниць України, де діти зобразили вдячність і любов до наших Героїв.
Голос щирих дитячих сердець вкотре каже найголовніше: ми віримо в наших Захисників і Захисниць і пишаємося їхньою мужністю.