Відзначено волонтерську спільноту Сокирянщини

За інформацією: Суспільне Чернівці.

05 грудня у більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства – волонтерів. Значення доброчинців у цей важкий час українці усвідомлюють особливо. Адже під час повномасштабної російсько-української війни їх роль – надважлива.

Волонтери сьогодні пов’язані нерозривним зв’язком із нашими захисниками. Вони підтримують, допомагають, турбуються… не чекаючи подяк та нагород…

Тож у День Збройних сил України, коли військовослужбовці відзначають своє професійне свято, у Сокирянській міській раді відзначили тих, хто став для української армії одними з найрідніших – волонтерів краю.

Подяки та квіти доброчинцям вручили народні депутати України Валерій Божик та Володимир Козак і Сокирянський міський голова Василь Козак.

 «Прийміть щирі слова вдячності за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Сьогодні у цьому залі присутні не всі волонтери нашої громади. Але ми дякуємо кожному, хто працює для нашої Перемоги!» – звернувся міський голова Василь Козак.

Тож дякуємо всім воїнам волонтерського фронту! Разом із українською армією ви пишете нову історію України!

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області