“Військового параду у Москві не буде”: Буданов заявив, що легкої перемоги не станеться

Росія так просто не здасться, але на військовий парад у Києві може не розраховувати. Вона може втратити сухопутний зв’язок з тимчасово окупованим Кримом ще до настання зими. Про це в інтерв’ю виданню The Economist, опублікованому 17 вересня, заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони (ГУР) Кирило Буданов, повідомляють Економічні новини.

Очільник розвідки переконаний, що нині хвилюватись має не Україна, а РФ. З його слів, перша оборонна лінія ЗС РФ на найважливішій південній осі в Запорізькій області вже місцями пробита, а отже Кремль ризикує втратити сухопутні зв’язки з Кримом ще до зими.

“Всупереч тому, що декларує РФ, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву”, — зазначив Буданов.

Він розповів, що передчасно розгорнута Москвою 25 загальновійськова армія має лише 80% особового складу та 50% техніки від обіцяного. Водночас Україна працює над тим, щоб протистояти очікуваним взимку ракетним та безпілотним атакам ЗС РФ по інфраструктурі.

“Нехай починають. Вони теж отримають відповідь”, — завірив керівник ГУР.

Він зазначив, що не сподівається на легку поразку Росії, адже для країни-агресорки війна — це постійне явище протягом її історії. Однак обговорювати припинення вогню чи мир без встановлення українськими військовими “фактів на місцях” посадовець також не готовий.

“Ми розуміємо, що не закінчимо війну парадом перемоги в Москві. Але й Москві не варто сподіватися провести його в Києві”, — підсумував Буданов.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області