Вижницька міська рада виграла міні-грант від Червоного Хреста України і облаштувала у будинку культури соціальну пральню

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Вижницькому районі відкрили соціальну пральню. Облаштували її у будинку культури в селі Іспас. Для цього тут відремонтували приміщення, провели воду та світло.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.

«Вижницька міська рада виграла міні-грант від Червоного Хреста України. Так, у межах програми «BraVo» для реалізації цього проєкту нам виділили близько 200 тисяч гривень. За ці кошти ми закупили необхідну техніку – пральні машинки, праски з різними насадками, сушарки, а також швейні машинки. Крім того, облаштували відпочинкову кімнату і куточок для дітей», – сказав Вижницький міський голова Олексій Чепіль.

Він також зазначив, що безкоштовно користуватися послугами пральні можуть не лише ВПО, а й соціально незахищені верстви населення. А за символічну плату – всі охочі.

«Тут можна не лише попрати одяг, а й висушити його, попрасувати, і, за потреби, зашити. Беруть за це невелику суму, аби сплачувати за комунальні послуги пральні», – додав Олексій Чепіль.

Працює пральня щодня. Невдовзі тут встановлять генератор, тож скористатися її послугами відвідувачі зможуть й у разі відсутності електроенергії.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області