Витягнув 4 поранених побратимів з-під обстрілів, а сам загинув, як Герой. За Україну поклав життя колишній співробітник ЧТЕІ Андрій Бурчак

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ у скорботі через важку втрату… Страшна звістка про загибель Бурчака Андрія Володимировича розірвала сотні сердець тих, хто його знав. Випускник інституту за спеціальністю «Економічна кібернетика», колишній співробітник, син співробітника ЧТЕІ Бурчака Володимира Петровича віддав своє життя в ім’я України.

Про це йдеться на сторінці освітньої установи у Фейсбук.

В Андрія було багато талантів, захоплень й чеснот:
– майстер спорту України зі стрільби з луку, який виборов першість України, бронзовий призер першості України, срібний призер міжнародних змагань «Золота осінь», переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії»;
– талановитий відеограф, від робіт якого захоплювало дух;
– любив гори, бо вони були чесними з ним;
– любив батька, бо з перших днів війни разом із старшим братом став на захист батьківщини та своєї родини;
– продав все своє професійне обладнання заради придбання дрону;
– вірний, сміливий, чесний, безстрашний товариш, який витягнув 4 поранених побратимів з-під обстрілів, а сам загинув.

Наш небесний герой…

Вся інститутська родина сумує та співчуває батькові Андрія – Володимиру Петровичу, його братам, родині та всім, хто знав його. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України, і нехай Господь Бог допоможе Вам перенести важку втрату.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від окупанта.

Герої не вмирають…

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області