Влучання у трьох областях та екстрені відключення: Шмигаль повідомив, куди влучили ракети. Збито більше 60 ракет із 70-ти!!!

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Внаслідок ракетних ударів по Україні 5 грудня зафіксовано влучання по енергетичних об’єктах у трьох областях.

Про це повідомляє прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

За його словами, сьогодні Росія спробувала знову занурити Україну в темряву та холод, але завдяки протиповітряній обороні задум не вдався.

“Енергетична система країни працює і залишається цілісною. Були влучання по енергооб’єктах у Київській, Вінницькій, Одеській областях. У деяких регіонах вимушено були застосовані екстрені відключення для збалансування системи та уникнення аварій”, – зазначив він.

Він наголосив, що рятувальники та енергетики працюють над ліквідацією наслідків атаки. А також уточнив, що чергового масованого ракетного удару Росія завдала в річницю підписання Будапештського меморандуму.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що сили ППО збили більшість випущених Україною ракет.

Через наслідки обстрілу вся Сумська область наразі знеструмлена. Проблеми з електрикою виникли в Одесі: знеструмлено всі насосні станції та резервні лінії, у місті немає води. У Миколаєві оперативно відключено всі десять черг графіка стабілізаційних відключень. Житомир та деякі населені пункти області частково знеструмлені. Також частково без світла Кривий Ріг.

В ОПУ повідомили, що в результаті ракетного удару Росії по Одеській області пошкоджено два об’єкти інфраструктури. Одна людина постраждала.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області