Волонтерці з Вашківців на Вижниччині Альоні Троян невідомі побили авто

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Волонтерці з міста Вашківці Вижницького району на Буковині Альоні Троян невідомі побили авто. Про це буковинка розповіла на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua

Інцидент трапився сьогодні, 16 грудня, хоча це вже не перший схожий випадок, зазначає Альона Троян.

“Мовчала я довго, але за сьогоднішній випадок не буду мовчати. Робили різні “неприємності” мені і вже дуже довгий період, не буду все описувати… Знайте, що цим ви мене не залякаєте.

Сьогодні після завантаження передач, два буси та я автомобілем (який купили для захисників) поїхали до священника за благословінням в дорогу. Після благословіння буси рушили, я за ними, і тут почула, як щось вдарило по авто. Священник теж почув і повернувся з подвір’я подивитися, що сталося. Вийшовши, я побачила що вдарили в двері якимось предметом, добре, що не розбили скло”, – пише волонтерка.

Жінка звертається до своїх кривдників із запитанням, за що їй створюють такі неприємності.

“Люди!!!! Що з вами? Кому я заважаю? Що роблю не так? Пішли чутки, що я отримую 100 000 гривень за волонтерство. Так от кажу всім: “Заспокойтесь, ні копійки я не отримую і не хочу отримувати. Я офіційно ніде не зареєстрована, допомагаю тільки з власного бажання. Задумайтесь!!! Адже всі будемо відповідати перед Богом за свої вчинки!!!” – закликала буковинка.

Водночас секретар Новодністровської міської ради Ігор Нажига, який служить у ЗСУ, написав на своїй фб-сторінці, що нікому не дозволить кривдити Альону Троян, адже вона – “Волонтер із великої літери”.

“За такі речі будемо карати нещадно… Бо Альона – справжній Волонтер з великої букви!!! Вона – наше тендітне і тепле сонечко!!! Знаю, що в нас немало нереалізованих гауляйтерів, та не думайте, що вам ніхто не подякує!!! Надто висока ціна уплачена…” – пригрозив Ігор Нажига.

Фото: Фейсбук-сторінки Альони Троян

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області