У боях під Бахмутом, захищаючи рідну Україну, загинув випускник математичного факультуту ЧНУ у 2023 році Дмитро Герасименко

Сьогодні, 16 липня, у боях під Бахмутом, захищаючи рідну Україну, загинув Дмитро Герасименко – випускник математичного факультуту ЧНУ у 2023 році.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила декан факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ольга Мертинюк.

Пряма мова:

“Дмитро не був присутній на врученні дипломів у Мармуровій залі (28 червня), і я не змогла того дня його обійняти та урочисто вручити диплом, але я щиро вірила, що зможу це зробити згодом.

Всі присутні у залі стоячи аплодували Дмитру, висловлюючи повагу та вдячність за щоденний героїзм і відданість Україні, за патріотизм та силу духу. Я тоді ледь стримувала сльози від хвилювання, тримала в руках його диплом та з гордістю говорила про Дмитра, випускника-бакалавра.

На факультеті Дмитра всі добре знають та люблять… Він був старанним студентом, гарно вчився, виконував у своїй групі обов’язки старости, а коли рідну країну сколихнула хвиля кривавої агресії клятого ворога, він пішов добровольцем захищати рідних і Україну, бо не міг інакше. Дмитро був дуже відповідальний, коли перепадали хвилини затишшя між обстрілами, вчився і надсилав виконані роботи викладачам, не хотів, щоб до нього поблажливо ставилися. А ще він був дуже щирий та сором’язливий.

Ще вчора ми разом реєструвалися на фаховий іспит та співбесіду з іноземної для вступу у магістратуру. Ти мав би їх здавати 21 липня. Але навіть у процесі реєстрації ти непокоївся через те, що комусь завдаєш клопотів. Хіба це клопоти? Це щире бажання допомогти та підтримати, бо це так мало з того, що ми можемо для тебе зробити. Ти хотів вчитися у мирний час, ти обрав для себе чудову професію – професію вчителя математики, ти навіть встиг трохи попрацювати за спеціальністю. Як шкода, що ти більше не будеш навчати дітей у школі, прививаючи любов не лише до математики, але й до України. Вони мали б на кого рівнятися та з кого брати приклад.
Чудовий хлопчина, геть юний за віком і такий дорослий за вчинками. Вічна пам’ять …

Розділяю невимовний сум і тугу разом із рідними та близькими.
Безмежна вдячність ГЕРОЮ! Слава ГЕРОЮ! “

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області