У Чернівцях капітально відремонтують систему керування вуличним освітленням: скільки заплатять

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Facebook / Чернівецьке міське комунальне підприємство “Міськсвітло”

У Чернівцях капітально відремонтують систему керування вуличним освітленням за майже 3,9 мільйона гривень. Роботи мають завершити до 5 квітня 2023 року.

Про це йдеться в договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro.

Згідно з тендером, систему керування вуличним освітленням мають адаптувати до управління за допомогою мобільного зв'язку. Система повинна працювати попри проблеми з електрикою, керуватися з одного диспетчерського центру, а також мати ручне управління. На випадок перевантаження чи короткого замикання система має екстрено вимикатися.

Роботи мають почати до кінця грудня. Переможцем тендеру є компанія "Спецелектромонтаж-7" з Києва. Ця фірма спеціалізується на оптовій торгівлі машинами та обладнанням, їхньому встановленні, а також електромонтажних роботах.

Що відомо

  • У Чернівцях продовжили терміни виконання ремонтів вулиць Рівненської, Кармелюка та Полєтаєва, п'яти ділянок вулиць в Садгорі, а також тротуарів на майже десяти вулицях. З підрядниками уклали додаткові договори.
  • Ремонт частини тротуарів та вулиць не завершили через невчасне постачання бруківки, відключення електрики та погодні умови. Водночас більшість доріг та тротуарів планують завершити до кінця року.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області